Prawo mieszkaniowe

Prawo mieszkaniowe jest stosunkowo szeroką dziedziną, która obejmuje sprawy z zakresu prawa administracyjnego, cywilnego, a także podatkowego. Nasz serwis wyciąga pomocną dłoń w stronę wszystkich tych, którzy potrzebują porady prawnej związanej z przygotowaniem niezbędnych projektów uchwał, czy regulaminów, a także zaświadczeń lub wpisów w księgach wieczystych.

Jako specjaliści w swojej branży wychodzimy przed szereg, oferując swoje usługi prawnicze w formie online. Dzięki temu nie tylko znacznie upraszczamy współpracę na linii prawnik-klient, ale również możemy zaoferować niższą cenę i znacznie większą oszczędność czasu niż w przypadku wizyty w stacjonarnej kancelarii.

Prawo mieszkaniowe – jak możemy Ci pomóc?

Podobnie jak kancelarie prawa mieszkaniowego, nasz serwis także zrzesza specjalistów w tej dziedzinie. Zależy nam, aby oferować najwyższej klasy usługi i przez całą dobę służymy rekomendacją prawną.

Choć wiele kwestii regulowanych przez prawo mieszkaniowe, wydaje się łatwych do rozwiązania, to jednak rzeczywistość pokazuje, że niekiedy mogą one przysporzyć sporo trudności. Nasi adwokaci to osoby w pełni wyspecjalizowane, które są w stanie zaoferować kompleksową pomoc w wielu sprawach związanych z prawem mieszkaniowym. Swoje usługi kierujemy do osób fizycznych, jak i spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także zarządców nieruchomości. Z przyjemnością pomożemy w:

  • doradztwie prawnym,
  • tworzeniu wzorów umów, wewnętrznych dokumentów, projektów, uchwał, a także aktów niezbędnych w przypadku spółdzielni lub wspólnoty,
  • sporządzeniu projektów umów dla spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych,
  • weryfikacji i negocjacji umów zawieranych przez spółdzielnie mieszkaniowe i wspólnoty.

To jednak nie wszystko, co możemy zrobić dla naszych klientów. Zajmujemy się również uczestnictwem w posiedzeniach spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, a także ich organów. Co więcej, w razie potrzeby stworzymy również dokumenty niezbędne w działalności spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych – mowa tutaj chociażby o regulaminach porządku domowego.

Porady prawne online – jakie są zalety takiego rozwiązania?

Możliwość skorzystania z porady prawnej bez wychodzenia z domu, to niezwykle kusząca opcja, która szczególnie zadowoli tych, którzy na co dzień nie posiadają zbyt wiele wolnego czasu. Korzystanie z porad prawnych online, nie wymaga od klienta rezerwowania terminu na osobiste odwiedziny w kancelarii adwokackiej. Osoba potrzebująca wsparcia prawnika nie musi więc dokonywać zmian w swoim harmonogramie – bez problemu może skorzystać z formularza dostępnego na naszej stronie i poprosić o pomoc adwokata dokładnie wtedy, kiedy tego potrzebuje. Bez znaczenia jest pora dnia i dzień tygodnia – nasze usługi dostępne są przez 24 godziny na dobę.

Nasi prawnicy służą poradą, którą przedstawią klientowi w formie pisemnej i zrozumiałym dla niego języku. Duże znaczenie ma dla nas realna pomoc, dlatego zawsze staramy się wyjaśnić wszystko krok po kroku, wiedząc, że dla wielu osób problemy natury prawniczej mogą być niezwykle zawiłe. Potrzebujący naszego wsparcia klient otrzymuje spisane wytyczne, do których może wrócić w dowolnym momencie. Dzięki temu nie musi stresować się tym, że zapomni o czymś istotnym dla sprawy.

Nasi prawnicy oferują porady z wielu różnych zakresów, w tym również wspomnianego prawa mieszkaniowego. Niezależnie jednak od sprawy, z którą zgłasza się do nas klient, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jego dobro, a także dyskrecję i poufność.